View Portfolio

Motivation Direct Sp. z o.o. - Programy lojalnościowe i mot

MotivationDirect


programy motywacyjne, programy lojalnościowe, platforma internetowa

Krotko o firmie

Firma Motivation Direct Sp. z o.o. to lider w dziedzinie dostarczania innowacyjnych technologii internetowych. Działamy na polskim rynku od ponad 15 lat oferując swoim klientom wysoką jakość świadczonych usług i produktów.

Posiadamy specjalną platformę internetową, dzięki której możliwe jest wdrożenie specjalnych programów lojalnościowych oraz motywacyjnych w gospodarkę klienta. Dzięki ich wykorzystaniu obroty firmy znacznie wzrosną.

Oferujemy również gotowe rozwiązania takie jak: karty przedpłacone, karty paliwowe oraz wiele więcej specjalnie przygotowanych rozwiązań.

Jeśli chcą poznać je Państwo wszystkie oraz dowiedzieć się o nas więcej informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Nasza lokalizacja

Warszawa, Polska

BGÅ» BNP Paribas

Projekt "Turbo Nagrody", którego głównym zadaniem jest zmotywowanie kontrahentów biznesowych banku do większej sprzedaży produktów. W zamian kontrahent otrzymuje specjalne nagrody.

Fujitsu Technology Solutions

Projekt "CyberBonus" wykonany specjalnie dla jednej z firm działających w branży IT. Dzięki większej liczbie sprzedanych produktów klienta uczestnicy kampanii otrzymują ciekawe nagrody rzeczowe.

E.Wedel

Punktuj z Wedlem to specjalny program lojalnościowy działający w oparciu o autorską platformę internetową. Sprzedawcy w zamian za wyrobienie planów sprzedażowych mogą wymieniać zdobyte punkty na ciekawe nagrody.